All for Joomla All for Webmasters

Informacje dla Kupujących w auto komisie BART-CAR

Od wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży samochodów używanych. Motoryzacja to nasza pasja – w rzeczywistości udało nam się połączyć przyjemne z pożytecznym – pracę z pasją. Nasi pracownicy, to ludzie z dużym doświadczeniem w branży, zawsze skłonni pomóc i doradzić.

Wybór odpowiedniego samochodu jest zadaniem problematycznym. Dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić Państwu ten wybór, a z zakupu można było się cieszyć przez długi czas.

Sprawdzone samochody

Sprzedajemy tylko sprawdzone samochody używane - auta dobieramy za pomocą unikalnych wewnętrznych kryteriów oceny. Posiadamy też sprawdzonych dostawców samochodów, którzy specjalnie dla nas sprowadzają dobre auta. Oferujemy możliwość zakupu samochodu za gotówkę, na raty i dodatkowo w formie zamiany. W pełni akceptujemy także płatności przelewem. Bliskość kantoru, banku i bankomatu sprawiają, że nasi Klienci mają pełną swobodę w momencie zakupu.

Wszystkie samochody, które posiadamy są zarejestrowane w Polsce bądź gotowe do pierwszej rejestracji. W przypadku aut importowanych przed sprzedażą dokonujemy wszystkie niezbędne opłaty.

Auta z gwarancją

Do naszych aut dajemy gwarancję! Udostępniamy szereg możliwości gwarancyjnych: od 3 miesięcznych do 2 letnich. Więcej o gwarancjach » Umożliwiamy kompleksowe sprawdzenie samochodu przed zakupem, włączając w to także kontrolę pojazdu na dowolnie wybranej przez Klienta stacji diagnostycznej.

Kredytowanie zakupu auta

Naszym Klientom umożliwiamy kupno samochodu na raty. W przypadku potrzeby kredytowania, przedstawiciel biura kredytowego pojawia się u nas w kilka minut. Prezentuje on Państwu najkorzystniejszą ofertę spośród szerokiej oferty bankowej. Całość odbywa się szybko, i przy minimum formalności.

Mamy podpisane umowy z następującymi bankami:

* PDK Powszechny Dom Kredytowy,
* Santander Consumer Bank,
* Idea Bank,
* Getin Bank.

Oferujemy także leasing konsumencki na samochody w bankach Idea i Getin.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą samochodów w internecie, a także do odwiedzin w naszym auto komisie. Znajdujemy się w bardzo korzystnej lokalizacji przy hipermarkecie Real w Opolu. Na miejscu dostęp do kantoru, banku i centrum handlowo-usługowego. Do zobaczenia wkrótce!