All for Joomla All for Webmasters

Informacje dla Sprzedających w auto komisie BART-CAR

Jesteśmy firmą, która w sposób profesjonalny zajmuje się skupem, sprzedażą i pośrednictwem sprzedaży samochodów. Jeśli chcesz sprzedać samochód, to mamy dla Ciebie kilka propozycji:

  • możesz powierzyć nam swój samochód do sprzedaży poprzez wstawienie go do nas, na plac firmy BART-CAR, uzyskując przy tym pewność sprzedaży po określonej cenie
  • możesz zdecydować się na natychmiastowy odkup samochodu przez nas za gotówkę poprzez działalność naszego skupu aut - wypełnij formularz sprzedaży »
  • a także możesz zamienić samochód na inny, zostawiając swoje auto w rozliczeniu po wcześniejszej wycenie

Wstawienie samochodu na nasz plac

W przypadku wstawienia samochodu na plac naszego auto komisu oferujemy Państwu bezpłatną ekspozycję, a dodatkowo reklamę w internecie, prasie i innych mediach. Zapewniamy dużą skuteczność: dzięki olbrzymiej rotacji ludzi oglądających, znacząco zwiększa się ilość potencjalnych nabywców. Do dyspozycji kupujących mamy szereg udogodnień np. bliskość kantoru, banku, usługi kredytowania i gwarancję techniczną dołączaną do aut. Staramy się, aby prowizje były jak najmniejsze, a przez to ceny atrakcyjne dla Klienta finalnego.

Wstawienie samochodu w komis jest całkowicie bezpłatne!

Skup Samochodów BART-CAR Opole

Skorzystanie z usług naszego skupu samochodów jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku chęci natychmiastowej sprzedaży swojego samochodu. Rozwiązanie to jest niezwykle korzystne dla osób nie mogących znaleźć kupca na swoje auto, lub potrzebujących szybko gotówki.

Nieodzownym elementem działalności skupu jest wykonanie wyceny samochodu np. poprzez formularz, a następnie dokonanie jego oględzin. Oferujemy bezpłatną wycenę, a także bezpłatny dojazd do Klienta w województwach: opolskim, śląskim i dolnośląskim.

Gwarantujemy minimum formalności, krótki czas realizacji, najlepsze ceny w mieście, a przede wszystkim gotówkę od ręki!

Zamiana samochodu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy możliwość zamiany samochodu na inny dostępny w naszej ofercie. Auta można pozostawić w rozliczeniu po wcześniejszej wycenie. W przypadku samochodu o wyższej wartości, różnicę należy dopłacić. Gdy auto zamieniane jest na tańsze, my wypłacamy Państwu gotówkę.

Zapraszamy do wypełnienia formularza skupu samochodu, skontaktowania się z naszą firmą, a także do odwiedzin w naszej siedzibie. Do zobaczenia!